řešení na míru

Cloudové služby

Cloudová řešení přinášejí výhody veliké a dobře zabezpečené infrastruktury pro každého. Nemusíte tak investovat do vlastních serverů, jejich provozu či rozvoje. Cloudovou infrastrukturou můžete zcela nahradit či pouze rozšířit své prostředky dle aktuálních potřeb firmy.

...
...

V dnešní době již není nutné do IT zázemí společnosti investovat a provozovat jej vlastními silami.

V dnešní době již není nutné do IT zázemí společnosti investovat a provozovat jej vlastními silami. Chod serverů, jejich správu, zálohování a zabezpečení provozu můžete čerpat jako službu, provozovanou v profesionálních datacentrech. Cena cloudového řešení vychází z rozsahu, výkonu či kapacity čerpaných služeb a je možné je dynamicky měnit podle aktuálních potřeb firmy. Přišel veliký projekt a je za potřebí nárazově rozšířit tým? Žádný problém, prostě se po dobu chodu projektu rozšíří počet využívaných licencí či zdrojů. Potřebujete řídit firmu či komunikovat se zákazníky přes videokonference? Stačí využít napojení na cloud a máte k dispozici potřené technologie.

Pro provoz našich cloudových služeb využíváme datacentrum DC Tower, které je součástí kritické infrastruktury státu.

Zálohy a repliky virtuálních strojů zákazníka jsou směřovány do jiného datacentra, kde je možné je v případě nouze i zprovoznit.

E-mailové, souborové či videokonferenční služby pro naše zákazníky zajišťujeme pomocí cloudových řešení Microsoft Office 365 či Google Gsuite. Data z těchto služeb v případě přání zákazníka zálohujeme v našem datacentru, takže jsou k dispozici, pokud by se službou byly potíže.

Ať již potřebujete provoz profesionálního emailového řešení, pracovat se sdílenými soubory, provozovat videomeetingy či provozovat účetnictví firmy anebo disponujete vlastní infrastrukturou, kterou byste potřebovali rozšířit o moderní technologie, najdeme pro Vás řešení na míru. Prodiskutujeme s Vámi potřeby Vaší společnosti, navrhneme a implementujeme optimální řešení a zaškolíme obsluhu. Zbavíte se tak starostí s provozem, zálohováním či rozvojem.

...

Co obsahují
cloudová řešení

Emaily, sdílená data nebo videokonference

Největší cloudová řešení Microsoft Office 365 či Google Gsuite přinášejí moderní prostředky komunikace pro všechny od nejmenších firem až po nadnárodní korporace.

Cloudové servery

Bezpečný a nepřetržitý provoz jak jednotlivých serverů s účetními programy firmy, tak i komplexní serverové infrastruktury.

Hybridní řešení

Máte vlastní infrastrukturu, ale potřebujete ji flexibilně rozšířit? Její propojení s prostředky v cloudu umožní Vaší firmě provozovat klíčové prostředky v profesionálním datacentru s garantovanou dostupností a zálohami.

Připojení k internetu

Stabilní připojení k internetu firmy či pobočky je v dnešním světě nezbytností. Proto nabízíme konektivitu včetně záložních linek pro většinu lokací po České republice

Jaké pro Vás z cloudového řešení
plynou výhody?

  1. Vyslechneme Vaše potřeby a navrhneme řešení na míru

  2. Doporučíme, jak by nové cloudové technologie mohli Vaší společnosti pomoci

  3. Velmi dbáme na bezpečnost Vašich dat

  4. Široké zkušenosti našich techniků

  5. Vše dopředu předvedeme a vysvětlíme tak, abyste věděli, co Vám řešení přinese

  6. Zaškolení obsluhy a uživatelů po implementaci

  7. Realizujeme vše od základních služeb pro malé firmy až po cloudovou infrastrukturu

idea
„Služby našeho datového centra vám umožní uspořit investice do budování vlastního produkčního řešení. Vzhledem k okamžitě dostupné volné kapacitě a virtuální infrastruktuře vám jsme schopni požadované služby pro vaše data a aplikace zřídit prakticky ihned. “
foto
Martin Wessnitzer
Senior IT administrator
...
UKÁZKOVÁ REFERENCE

Poskytujeme cloudové služby
pro společnost IPEX a.s.

Technologická firma střední velikosti s potřebou fungovat z různých poboček a reagovat na aktuální vývoj ve světě technologií.

Vyvázání vlastních technických pracovníků z uživatelské podpory a plné soustředění na vlastní vývoj. Garance dodržování nastavených standardů zabezpečení firemních dat. Číst celou případovou studii »

Zaujali jsme vás?

Pojďme se nezávazně sejít.

Zavolejte k nám G – DATA servis

+420 222 749 811

nebo napište

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?