IT je náš život

Správa IT

Outsourcing může být možností, jak za přijatelné náklady zajistit vysokou úroveň péče o IT.

...
...
156 klientů v IT správě

Servis a správa systémů

Námi nabízený servis a správa systémů pokrývá portfolio současných požadavků podnikatelů, malých a středních firem a poboček korporátních společností. Spolupráci Vám nabízíme především v oblastech jako je outsourcing a správa IT, servis a prodej výpočetní techniky a v neposlední řadě také při návrhu a dodávkách komplexních řešení.

Pomůžeme vám se správnou volbou. Klademe důraz na výběr vhodného řešení, kvalitu a servisní podmínky a technickou podporu. Naši specialisti jsou připraveni kdykoliv konzultovat vámi zvažované řešení dodávky hardware a software.

Outsourcing ICT

Outsourcing a správa IT pro Vás představuje značné úspory nákladů, vedle kterých naleznete i řadu dalších nezanedbatelných výhod. Jedná se o efektivní, spolehlivý a ekonomicky výhodný způsob zabezpečení provozu počítačové sítě.

Vy, jakožto naši potencionální partneři, se tak můžete plně soustředit na svoji hlavní podnikatelskou činnost, tu dále rozvíjet a posilovat tak svoji konkurenceschopnost. To vše se promítne i na zvýšení rentability vložených prostředků. Využitím služeb outsourcingu ICT tak jednoduše předáte odpovědnost za návrh, budování a správu svého informačního systému, či počítačové sítě zkušenému a zodpovědnému partnerovi na základě jasně definovaných smluvních podmínek.

...

Co obsahuje správa IT

Správa sítí, systémů a zařízení

Postaráme se o chod Vašich serverů, sítí i klientských výpočetních zařízení.

Dodávky hardware a software

Pomůžeme Vám vybrat správný počítač, server či program pro své podnikání. Vše s Vámi prodiskutujeme a objasníme přednosti daného řešení.

Návrhy řešení IT infrastruktury na míru

Ať již půjde o systémy u Vás, v cloudu anebo hybridní řešení, naší prioritou je bezpečí Vašich dat, vysoká dostupnost a rozumná cena.

Serverové systémy

Tým certifikovaných techniků se širokými zkušenostmi od desítek zákazníků a implementací je Vám k dispozici jak pro běžný provoz serverů, tak i pro řešení nenadálých problémů.

Poradenství ICT

Dokážeme se na Vaše IT podívat zvenku. Zhodnotíme jeho stav, možná rizika a možnosti a na základě našich širokých zkušeností doporučíme, kudy se ubírat dál.

Řešení problémů ve sjednané reakční době

Naši technici Vám jsou pro řešení IT problémů k dispozici formou vzdálené pomoci, servisní návštěvy či pravidelného helpdesku na místě.

Jaké pro Vás z Outsourcingu
plynou výhody?

  1. Vysoká flexibilita a rychlost řešení problémů

  2. Stabilizace nákladů na vedení a správu IT

  3. Kvalita služeb vázaná na SLA (Service Level Agreement)

  4. Problémy řeší certifikovaní profesionálové, kteří pohybují v dané problematice

  5. Využívání zkušeností a znalostí profesionálů, které by bylo příliš těžké, nebo velmi časově náročné vyškolit a uplatňovat ve vlastní režii

  6. Vyšší bezpečnost a stabilitu systémů, odborné vedení směrem k robustní IT infrastruktuře

  7. Optimalizaci celkového TCO (Total cost of ownership) na investice a správu do IT Vaší společnosti

idea
„IT nás baví. Starosti o něj nechte na nás, Vy se budete moci soustředit na svou práci. Pomůžeme Vám se správnou volbou technického řešení na míru, poskytneme technickou podporu hovořící lidským jazykem ;-)“
foto
Šonka Josef
IT director G-DATA servis
...
UKÁZKOVÁ REFERENCE

Již 10 let poskytujeme outsourcing společnosti
GfK Czech s.r.o.

Firma střední velikosti, Česká a Slovenská pobočka nadnárodní korporace.

Zbavili jsme společnost starostí s IT podporou, její zástupností a kontinuity znalostí. K dispozici je tým plně zástupných techniků, který je nasazován v rozsahu dle aktuálních potřeb a situace. Řešení je pro zákazníka podstatně ekonomičtější, než zaměstnání většího množství IT techniků, kteří by měli nárazové využití. Číst celou případovou studii »

Zaujali jsme vás?

Pojďme se nezávazně sejít.

Zavolejte k nám G – DATA servis

+420 222 749 811

nebo napište

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?