Kamerové systémy (CCTV)

Projektujeme, dodáváme a instalujeme kamerové systémy formou variantního návrhu řešení na základě analýzy potřeb a požadavků klienta.

Projektujeme, dodáváme a instalujeme kamerové systémy formou variantního návrhu řešení na základě analýzy potřeb a požadavků klienta. Návrhu řešení kamerového systémů, proto obvykle předchází předvedení kamer přímo v místě sledování formou kamerové zkoušky. To nám i zákazníkovi umožňuje vhodným způsobem definovat základní předpoklady kamerového systému a jeho dalšího očekávaného využití formou určení kamerových stanovišť, zorného pole kamer a zobrazovacích detailů, přizpůsobení se světelným podmínkám a s tím souvisejícím vhodným návrhem objektivů, přísvitů, kombinaci se zabezpečovacími systémy a podobně.

Stejný důraz klademe na výběr vhodného záznamového zařízení jednak z pohledu požadované délky uchovávaného záznamu, způsobu vyhodnocování a nároků kladených na uživatele, přívětivosti uživatelského rozhraní, specifikaci monitorovacího pracoviště či návrhu vhodného přenosového média a tras.

Kamerové systémy nejen navrhujeme a realizujeme, ale v případě zájmu i následně pravidelně udržujeme, kontrolujeme a spravujeme na základě servisní smlouvy.

Zaujali jsme vás?

Pojďme se nezávazně sejít.

Zavolejte k nám G – DATA servis

+420 222 749 811

nebo napište

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?