Poradenství ICT

Dokážeme se na Vaše IT podívat zvenku. Zhodnotíme jeho stav, možná rizika a možnosti a na základě našich širokých zkušeností doporučíme, kudy se ubírat dál.

Dokážeme se na Vaše IT podívat zvenku. Zhodnotíme jeho stav, možná rizika a možnosti a na základě našich širokých zkušeností doporučíme, kudy se ubírat dál.

Vývoj v oboru ICT je příliš rychlý a dynamický. Potřebujete poradit s výběrem vhodného hardware nebo software či připravujete integraci nových aplikací do stávajícího informačního systému? Jsme schopni nabídnout návrhy a realizace robustních a bezpečných infrastruktur, zajišťující stabilní, bezpečné a uživatelsky přívětivé prostředí na klientských stanicích a mobilních zařízeních umožňující uživatelům rychlé a efektivní předávání a sdílení informací.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti konzultací v rámci komplexní systémové podpory IT. Zvyšujte efektivitu svého podnikání a starosti s IT přenechte nám. Naše služby jsou v tomto ohledu různorodé. Úroveň konzultace je závislá na přání zákazníka a neomezujeme se pouze na komplexní a rozsáhlá řešení, ale nabízíme i jednorázové konzultace a audity. Rozsah služeb přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Poskytujeme poradenství v širokém spektru možných požadavků. Například výběr vhodného dodavatele, audit IT infrastruktury, analýza rizik, bezpečnostní strategie či celková bezpečnost IT, ukládání, zálohování a archivace dat, virtualizace, konsolidace serverů, business kontinuita a efektivita provozu, hodnocení realizovatelnosti a smysluplnosti záměrů, školení atd.

Náš tým bude naslouchat Vašim potřebám a na jejich základě navrhne vhodné řešení, které Vám umožní uspořit náklady a zároveň zefektivnit Vaši činnost.

Zaujali jsme vás?

Pojďme se nezávazně sejít.

Zavolejte k nám G – DATA servis

+420 222 749 811

nebo napište

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?