Správa sítí, systémů a zařízení

Postaráme se o chod Vašich serverů, sítí i klientských výpočetních zařízení.

Přenechejte starosti o správu Vašich počítačových systémů na nás. Postaráme se o chod Vašich serverů, sítí i klientských výpočetních zařízení. Můžeme přebrat správu veškerých IT zařízení ve Vaší společnosti, či spolupracovat s Vaším technikem anebo nadnárodním IT oddělením. Problémům se snažíme předcházet, abyste se mohli na své IT spolehnout.

Outsourcing a správa IT pro Vás představuje značné úspory nákladů, vedle kterých naleznete i řadu dalších nezanedbatelných výhod. Jedná se o efektivní, spolehlivý a ekonomicky výhodný způsob zabezpečení provozu počítačové sítě. Vaše starosti jednoduše převedete na nás a my zajistíme vše, co potřebuje Vaše síť, a tedy i Vy, k práci. Profesionální údržba specializovanou firmou funguje především preventivně, proto je nutnost zásahů omezena na nezbytné minimum a kontroly lze plánovat tak, aby nenarušovaly chod Vaší firmy.

Zahrnuje služby jako monitoring, správu sítí a serverů, preventivní péči o HW a SW (SW a HW profylaxe), podporu správců a uživatelů, správu systémů. V rámci outsourcingové smlouvy garantujeme pohotovost, sjednané reakční doby, odbornost a zastupitelnost. Outsourcing může být možností, jak za přijatelné náklady zajistit vysokou úroveň péče o IT.

Vy, jakožto naši potencionální partneři, se tak můžete plně soustředit na svoji hlavní podnikatelskou činnost, tu dále rozvíjet a posilovat tak svoji konkurenceschopnost. To vše se promítne i na zvýšení rentability vložených prostředků. Využitím služeb outsourcingu ICT tak jednoduše předáte odpovědnost za návrh, budování a správu svého informačního systému, či počítačové sítě zkušenému a zodpovědnému partnerovi na základě jasně definovaných smluvních podmínek.

Zaujali jsme vás?

Pojďme se nezávazně sejít.

Zavolejte k nám G – DATA servis

+420 222 749 811

nebo napište

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?